Unieke kans om een goed draaiende horecazaak over te nemen in een levendig shoppingcenter. Onze zaak, al meer dan 20 jaar een begrip in de regio, is gespecialiseerd in koffie, ijs en gebak. De toplocatie zorgt voor een constante stroom aan bezoekers, en het bedrijf heeft een sterke reputatie opgebouwd.
**Pluspunten**:
- Stabiele en bewezen omzet, ideaal voor financiering.
- Volledig ingerichte zaak, klaar voor directe overname.
- Ondersteuning bij een vlotte overgang indien gewenst.
- *Uitbreidingsmogelijkheden*: Perfecte kans om het assortiment te vergroten met belegde broodjes en andere ‘on-the-go’-opties, wat de omzet verder kan verhogen.
**Waarom deze zaak?**
Dit is een uitgelezen kans voor ondernemers met passie voor de horeca. Het potentieel om verder te groeien binnen deze toplocatie is enorm.
Reden voor verkoop | Gezondheidsredenen |
---|---|
Inbegrepen/belangrijk ! | Overdracht omvat volledig ingerichte kiosk met terras, handelshuurovereenkomst 3-6-9, maandelijkse huurprijs op aanvraag |
Oprichtingsjaar | 2003 |
Sector | Cafés en overige horeca |
Personeelsleden | 4 |