Overname slapende naamloze vennootschap met vastgoed in Frankrijk (Normandië)

Vraagprijs € 325.000,00

Financiële gegevens

Omzet € 1,00

Slapende NV met Vastgoed in Arromanches (Frankrijk)
 

Bent u op zoek naar een strategische overname met internationaal vastgoedpotentieel? Dan is dit een uitzonderlijke kans.
 

Wij bieden een slapende NV zonder omzet, met opgebouwde verliezen (interessant in het kader van fiscale optimalisatie – te bespreken met uw adviseur), inclusief een prachtig vastgoedbezit in Frankrijk.


Villa in Arromanches – 4 slaapkamers op 1.500 m² grond
De vennootschap bezit een charmante villa op een perceel van ca. 1.500 m², rustig gelegen en met alle troeven voor privégebruik, vakantieverhuur of herontwikkeling.
•    4 volwaardige slaapkamers
•    Ruim perceel van 1.500 m²
•    Veel lichtinval en aangename leefruimtes
•    Inboedel inbegrepen in de verkoop
•    Instapklaar mits beperkte opfrissingswerken
De woning is structureel in goede staat. De belangrijkste investering betreft de vernieuwing van de verwarmingsinstallatie. Voor het overige gaat het voornamelijk om esthetische opfrissingen naar eigen smaak en hedendaagse normen.


Waarom Arromanches een sterke investeringslocatie is
Arromanches-les-Bains is een bijzonder aantrekkelijke ligging voor vastgoedinvesteerders:
•    Gelegen aan de Normandische kust met blijvende toeristische aantrekkingskracht.
•    Internationaal bekend om de D-Day geschiedenis, wat zorgt voor stabiele bezoekersstromen.
•    Sterke verhuurmogelijkheden voor vakantieverblijven, zowel in hoog- als tussenseizoen.
•    Charmante kustgemeente met authentiek karakter en beperkte bouwmogelijkheden, wat schaarste creëert.
•    Goede bereikbaarheid vanuit België en Noord-Frankrijk.


Interessant voor investeerders & ondernemers
•    Investeerders die een vennootschap met vastgoed willen verwerven
•    Ondernemers die een NV-structuur zoeken
•    Kandidaten voor vakantieverhuur of tweede verblijf in Frankrijk
•    Kopers die waarde zien in fiscale optimalisatie via opgebouwde verliezen (onder voorbehoud van wettelijk kader)


Wat is inbegrepen?
•    Volledige NV-structuur
•    Vastgoed in Frankrijk (villa + grond)
•    Inboedel
•    Transparante inzage in financiële historiek


Een interessante combinatie van vennootschapsstructuur en buitenlands vastgoed met mooie toekomstmogelijkheden.


Meer informatie, volledig dossier en prijs op aanvraag. Discretie verzekerd.
 

De vennootschap is sinds het overlijden van haar zaakvoerder in 2017 feitelijk inactief. Er hebben zich vanaf dat moment geen operationele of commerciële activiteiten meer voorgedaan.

Unieke kenmerken

  • opgebouwde verliezen
  • vastgoed
  • schuldenvrij
Rechtsvorm
Vennootschap
Actief sinds
1982
Vastgoed inbegrepen
Ja
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Vergelijkbare bedrijfsadvertenties

Alle bedrijfsadvertenties
Zeer goed draaiende warme bakkerij over te nemen
Heule, West-Vlaanderen

Wij, Henk (warme bakker) en Sabine (kaasmeester), hebben in 2015 onze bakkerij vanuit een winkel van behang, verf,... helemaal omgetoverd tot bakkerij met 2 ovens.  Naast onze breed assortiment van brood, pistolets en koeken, bieden wij ook een mooi assortiment van kaas,    aangevuld met konfituren, koffies, choco, melkproducten, charcuterie...Onze sterkte is ons brood, pistoleetjes en koeken gemaakt met verse boter.  Op vrijdag en zaterdag bakken wij ook om 16u verse krokante pistolets.Onze klanten zijn voornamelijk mensen uit Heule, Gullegem, Bissegem maar we hebben ook mensen die van verder komen (Kuurne, Harelbeke, St Eloois Winkel, Kortrijk,....) vanwege onze lekkere producten.In de prijs zit het ganse gebouw (woonmogelijkheid mits kleine renovatie boven de bakkerij) en volledig geïnstalleerde bakkerij (10 jaar oud).Het dak is volledig asbestvrij en werd volledig gerenoveerd en geïsoleerd.  Door die aanpassing hebben wij EPC B en moet zeker niets meer gerenoveerd worden om aan de energienormen te voldoen.  Terug een pluspunt !Onze bakkerij is gelegen aan belangrijke invalswegen en we hebben 3 shop&go-parkings voor de deur, maar in de wijk achter onze bakkerij is er zeker ook parkeermogelijkheid.Ons team bestaat uit 8 flexi's & jobstudenten in roulementsysteem van om de veertien dagen en allemaal topmadammen, die samen met ons, onze passie delen met onze klanten.  Zeker ook een pluspunt voor de overnemers dat er een team klaarstaat !Waarom is onze bakkerij over te laten ?  De nachturen - bakker Henk werkt als 44 jaar in de bakkerstiel -  beginnen door te wegen bij Henk en de lichamelijke mankementen bij Sabine, deden ons de beslissing nemen om uit te kijken naar een overnemer met dezelfde passie voor de bakkerstiel.Misschien nog even meegeven dat er zeker nog groeimogelijkheden zijn oa patisserie, want onlangs sloot een bakker-patissier zijn winkel in Heule.  Nog een troef om mee uit te pakken als jonge starter ! Heb je interesse om met ons eens kennis te maken en onze bakkerij eens te bekijken, bel dan gerust op naar 0493636889 Sabine of Vastgoedkantoor Devriese te Gullegem 056 44 03 69 en vraag naar Bruno. 

Prijs € 469.000,00
Andere

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.