gezellig restaurant / bistro met woonst in de regio Kampenhout ( D 3697 )
Over te nemen : zeer goed draaiende restaurant / bistro met een mooie en ruime woonst in de regio Kampenhout .
Deze stijlvolle horecazaak die recent volledig gerenoveerd is beschikt over een mooie hoekligging en is gelegen op een drukke baan .
Dit gezellig restaurant is ideaal om samen met je vrienden , familie of gewoon met de collega's iets te komen eten door de uitgebreide menu kaart die aanwezig is .
Zij bestaat uit een verbruikzaal van ongeveer 135 m2 groot met een 60 tal zitplaatsen binnen , een tweede zaal ideaal voor kleine groepen heeft ongeveer een oppervlakte van 70 m2 goed voor een 30 tal plaatsen .
Aan de voorzijde een ruim zomerterras ongeveer 140 m2 nogmaals goed voor 50 zitplaatsen .
Een geinstalleerde keuken met aparte afwaskeuken en bijkeuken en al de nodige en degelijke toestellen waaronder een combisteamer merk Electrolux en oven Unox .
Verder nog een berging met koelcel en 2 diepvrieskoffers en aparte toiletten voor dames en heren .
Eigen parking voor een 10 tal wagens en voldoende parkeer gelegenheid in de direkte buurt .
Deze open bebouwing heeft op de eerste verdieping een ruime living met open keuken , 4 slaapkamers , badkamer , toilet en een dakterras .
Overname van het handelsfonds of de aandelen .
De prijs die U ziet is voor de overname van de aandelen , indien U enkel het handelsfonds zou willen overnemen zal de prijs 170000 euro bedragen .
Ideaal voor een koppel en instapklaar ,
- Locatie
- Kampenhout, Vlaams-Brabant
- Actief sinds
- 2018
- Vastgoed inbegrepen
- Nee
- Disclaimer
- Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.
Aangeboden door