Europees technologisch koploper in de bescherming van kunstwerken

Vraagprijs € 538.000,00

Financiële gegevens

Omzet € 639.000,00
EBITDA € 101.000,00
Winstmarge +/- 66%

Nu een technologische benchmark in de sector, is het de leverancier bij uitstek geworden voor musea en stichtingen zoals het Louvre, het Prado, de Tower of London, Dior en LVMH. Op basis van de lijst met open aanbestedingen zal dit een extra brutomarge genereren van ten minste €1.500.000 over de periode 2026 tot 2030.

Het bedrijf biedt zowel bescherming van dichtbij (elektronische preventie van kwaadwillige handelingen) als preventieve conservering (elektronische bewaking van temperatuur, hygrometrie, anoxie, etc.) van tentoonstellingsruimten.

Volgens het economisch instituut GrowthMarketReports zal de sector tussen 2025 en 2033 met 11% per jaar groeien, gezien de toenemende waarde van de werken en de eisen van verzekeringsmaatschappijen om deze te dekken. De positie van de Onderneming als Europees technologieleider biedt haar de mogelijkheid om een aanzienlijk deel van deze snelgroeiende markt in handen te krijgen.

Unieke kenmerken

  • Technologische uitmuntendheid
  • Track record en innovatie
  • Merkbekendheid en reputatie
  • Solide prestaties en financiële structuur
Locatie
Wavre, Wallonië
Rechtsvorm
Vennootschap
Aantal werknemers
5
Type klant
B2B, Overheden
Actief sinds
1980
Vastgoed inbegrepen
Nee
Vertaald uit het
Frans
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Meer van deze overnamebemiddelaar

Alle bedrijfsadvertenties

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.