Zeer goed draaiende frituur / restaurant in de Limburg aan de Nederlandse grens ( Dossier 3260 )

Vraagprijs € 145.000,00
Sectorvoorbeeld

Over te nemen : zeer goed draaiende frituur / restaurant / brasserie in Limburg vlak aan de Nederlandse grens, in de omgeving van Neerpelt .

Mooie , hoge en gewenste omzetcijfers . 

Deze ruime zaak beschikt over een eigen parking voor een 25 tal wagens .

Zij bestaat uit het gedeelte afhaalfrituur met hoge rendementsfriteuse Perfecta met 4 potten en 1 snack , en een gedeelte verbruikszaal goed voor 34 zitplaatsen met een veranda met nogmaals 36 zitplaatsen .

Alle materiaal vernieuwd !

Twee zomerterrassen samen 72 zitplaatsen .

Professionele keuken met koelcel , aparte afwaskeuken en bijkeuken .

Koffieautomaat is eigendom van de zaak .

Verder twee bergplaatsen met een diepvriescel , aparte dames- en herentoiletten en een kelder . 

Vrij van brouwerij ! 

Samengevat : zeer goed horecabedrijf met hoge omzetcijfers en nog heel wat mogelijkheden daar ze op het moment maar drie dagen in de week open is .

 

Aantal werknemers
2
Actief sinds
2002
Vastgoed inbegrepen
Nee
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Meer van deze overnamebemiddelaar

Alle bedrijfsadvertenties
top restaurant in de Voorkempen
Antwerpen

Over te nemen : top restaurant in de regio : Zoersel / Sint Antonius Zoersel / Schilde . Deze verzorgde zaak is gelegen op een zeer drukke baan op een boogscheut van het centrum Hier kom je terecht in een culinaire keuken met de meest smaakvolle gerechten . Deze zaak bestaat reeds langer dan 20 jaar .Zeer ruime zaak met een prachtig interieur bestaande uit een verbruikzaal met bedieningstoog met in totaal ongeveer 350 m2 oppervlakte met een minimum van 125 zitplaatsen . Zij beschikt verder over drie terrassen : één aan de voorzijde goed voor een 50 tal plaatsen en twee aan de overdekte zijkanten telkens goed voor een 30 tal plaatsen .Voor de kleintjes is een leuke speelhoek met tal van aktiviteiten voorzien .Verder een geinstalleerde keuken op de eerste verdieping met al de nodige toestellen waaronder een combisteamer Rational , een koelcel en 4 diepvrieskoffers .Een goederenlift van de keuken naar de zaal is aanwezig .Aparte toiletten voor dames en heren telkens met lavabo .Zij beschikt ook over een eigen parking goed voor een 15 tal wagens maar parkeren in de direkte buurt is ook mogelijk .Zaak is vrij van brouwerij .Mooie en hoge omzet cijfers !Dit restaurant is momenteel beperkt open en dit enkel in de avond , zij heeft twee sluitingsdagen dus met andere woorden nog heel wat mogelijkheden en potentieel .Overname van de aandelen .Info en priis op aanvraag .Gelieve ons per email te kontakteren voor meerdere inlichtingen .

Prijs Prijs op aanvraag
Horeca Restaurant

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.