gezellig en goed gelegen restaurant te Antwerpen ( D 3710 )

Financiële gegevens

Omzet € 400.000,00

Over te nemen : gezellig en goed draaiende restaurant gelegen tussen de Universiteitsbuurt en het Eilandje van Antwerpen .
Deze zaak is gekend voor zijn goede gastronomische menu's en word reeds 10 jaar door de zelfde patron uitgebaat .
Zij beschikt over een verbruikzaal van ongeveer 75 m2 groot met een 40 tal zitplaatsen binnen en een terras aan de voorzijde nogmaals goed voor 30 tot 40 plaatsen .
Verder een geinstalleerde keuken met al het nodige materiaal waaronder een combisteamer merk Unox Cheftop .
Deze keuken is recent en werd eind 2022 geplaatst .
Koffieautomaat is eigendom van de zaak .
Aparte toiletten voor dames en heren en verder nog een ruime kelder die bestaat uit een gedeelte wijnkelder en bergplaats met koelcel en diepvrieskoffer .
Dit restaurant heeft momenteel 3 sluitingsdagen en is enkel in de avond open en kan toch zeer mooie cijfers voor leggen .
Vrij van brouwerij !
Overname van het handelsfonds of de aandelen .

restaurant

nog in stijgende lijn

Locatie
Antwerpen, , Antwerpen
Rechtsvorm
Vennootschap
Type klant
B2C
Actief sinds
2015
Vastgoed inbegrepen
Nee
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Meer van deze overnamebemiddelaar

Alle bedrijfsadvertenties

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.