Atelier/opslagruimte + optie Kantoor te koop

Loodsen en magazijnen Te koop
Vraagprijs € 495.000,00

Kenmerken

Locatie Oudenaarde,
Oppervlakte 383m2
Bouwjaar 2010

Atelier  met hoge plafonds voor stockage of werkruimte. Volledig gerenoveerd naar de nieuwe ecologische normen . Kantoor aanpalend in optie. In het pand bevindt zich ook een vergaderzaal,  fitnessruimte en  een bar. 

Atelier : hoge plafonds voor stockage of werkruimte. Volledig gerenoveerd naar de nieuwe ecologische normen  / voldoende stroomvoorziening aanwezig voor werkruimte.

Het atelier wordt nu gebruikt voor fabricatie buitenkeukens onder het eigen merk 'casaumana'. Gezien nieuwe avontuur in buitenland met de  buitenkeukens wordt atelier verkocht. 

Privétoilet aanwezig in atelier 

Kantoor in optie aanpalend aan atelier

Alle voorzieningen aanwezig  : 

* Keuken

* Toilet Dames / Heren 

* Douches

* Parking

In het pand bevindt zich ook een vergaderzaal,  fitnessruimte en  een bar. 

 

 

Locatie
Oudenaarde,
Oppervlakte
383m2
Bouwjaar
2010
Bedrijf inbegrepen
Nee
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.