brasserie met panoramisch uitzicht op het water in de Rupelstreek ( D 3693 )

Vraagprijs € 99.000,00

Financiële gegevens

Omzet € 450.000,00

Over te nemen : brasserie in de Rupelstreek .
Deze zaak heeft een prachtige locatie in de omgeving van een industriezone en een jachthaven en bestaat reeds meer dan 20 jaar .
In deze horecazaak  kan je terecht voor een betere Belgische keuken met Zuiderse invloeden en heb je een geweldig panoramisch uitzicht op het water vanuit het ruime zomer terras dat goed is voor minimum 65 zitplaatsen .
Een verbruikzaal van ongeveer 85 m2 goed voor 46 zitplaatsen en een geinstalleerde keuken met al de nodige toestellen waaronder een combisteamer merk Retigo , verscheidene koelkasten en diepvriezers en een aparte afwaskeuken  .
Verder nog aparte toiletten voor dames en heren en bergruimtes .Ruime eigen parking voor ongeveer 30 wagens .Vrij van brouwerij !

Wegens gezondheidsredenen .
Overname van de aandelen .
Ideaal voor een koppel !

Locatie
Willebroek, Antwerpen
Rechtsvorm
Vennootschap
Type klant
B2C
Actief sinds
2020
Vastgoed inbegrepen
Nee
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Meer van deze overnamebemiddelaar

Alle bedrijfsadvertenties
gezellige en goeddraaiende brasserie met woonst te...
Berlaar, Antwerpen

Over te nemen : gezellige brasserie met centrale ligging en woonst te Berlaar .Deze goed draaiende zaak die reeds 30 jaar bestaat is gelegen tegenover een ruime parking van ongeveer 60 plaatsen midden in de dorpskern regio Lier .Zaak is recent volledig gerenoveerd in september 2024 waaronder ook een nieuw dak , elektriciteit en volledige isolatie .De verbruikersruimte kan opgesplitst worden in twee delen : één van 35 couverts en één met 50 zitplaatsen wat zich uitermate leent tot het aanbieden van feestjes , communiefeesten , enz...Alles is zeer goed onderhouden en zeer verzorgd .De geinstalleerde keuken met apart afwas gedeelte is uitgerust met kwaliteitsmaterialen en is volledig in orde en beschikt over een combisteamer Unox Cheftop en een vacuummachine .Verder zijn er nog verschillende bergplaatsen met onder andere twee koelcellen en 4 diepvrieskoffers . Ruim gezellig terras met een 65 zitplaatsen dat mooi ingesloten is in een groene aanplanting .Zonnepanelen , alarm en airco zijn aanwezig alsook in het privé gedeelte .De woonst boven de zaak omvat een living met open keuken , twee slaapkamers en een badkamer .De wekelijkse markt en tal van evenementen op het centrale plein zorgen voor een levendige omgeving .Alle materiaal en uitrusting is eigendom van de zaak .De prijs die u ziet is voor de overname van de aandelen .Brouwerij verbonden .Prachtige zaak met zeer mooie omzetcijfers !

Prijs € 136.750,00
Horeca

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.