Bistro / restaurant te Antwerpen - Centrum ( Dossier 3360 )

Vraagprijs € 132.000,00
Sectorvoorbeeld

Over te nemen : bistro / restaurant te Antwerpen - Centrum . Deze zaak is gesitueerd in het hartje van Antwerpen vlakbij de gekende winkelstraat Meir en de opera van Antwerpen . Men kan hier terecht voor een snelle of uitgebreide lunch of diner . 

Zij bestaat uit een ruime verbruikzaal van ongeveer 100 m2 met een bedieningstoog en 44 zitplaatsen . Een mooi strak interieur met geinspireerde barokelementen . Koffieautomaat is eigendom van de zaak .

 Een geinstalleerde keuken met een bijkeuken met koel - en diepvriescel en een liftje van de keuken naar de zaal .

Verder een apart toilet voor dames en heren , een vestiaire en een kelder die dienst doet als bergplaats . Bij de nieuwe aanleg zal er mogelijkheid zijn tot een terras .

De maandelijkse huur zal 2000 euro bedragen , en eventueel is een mogelijkheid tot woonst dat allemaal bespreekbaar is .

Vrij van brouwerij ! Momenteel sluitingsdag op zondag . Mooie en nette zaak met goede omzetcijfers . Aandelen vennootschap !

Aantal werknemers
3
Actief sinds
2009
Vastgoed inbegrepen
Nee
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Meer van deze overnamebemiddelaar

Alle bedrijfsadvertenties
gezellige en goeddraaiende brasserie met woonst te...
Berlaar, Antwerpen

Over te nemen : gezellige brasserie met centrale ligging en woonst te Berlaar .Deze goed draaiende zaak die reeds 30 jaar bestaat is gelegen tegenover een ruime parking van ongeveer 60 plaatsen midden in de dorpskern regio Lier .Zaak is recent volledig gerenoveerd in september 2024 waaronder ook een nieuw dak , elektriciteit en volledige isolatie .De verbruikersruimte kan opgesplitst worden in twee delen : één van 35 couverts en één met 50 zitplaatsen wat zich uitermate leent tot het aanbieden van feestjes , communiefeesten , enz...Alles is zeer goed onderhouden en zeer verzorgd .De geinstalleerde keuken met apart afwas gedeelte is uitgerust met kwaliteitsmaterialen en is volledig in orde en beschikt over een combisteamer Unox Cheftop en een vacuummachine .Verder zijn er nog verschillende bergplaatsen met onder andere twee koelcellen en 4 diepvrieskoffers . Ruim gezellig terras met een 65 zitplaatsen dat mooi ingesloten is in een groene aanplanting .Zonnepanelen , alarm en airco zijn aanwezig alsook in het privé gedeelte .De woonst boven de zaak omvat een living met open keuken , twee slaapkamers en een badkamer .De wekelijkse markt en tal van evenementen op het centrale plein zorgen voor een levendige omgeving .Alle materiaal en uitrusting is eigendom van de zaak .De prijs die u ziet is voor de overname van de aandelen .Brouwerij verbonden .Prachtige zaak met zeer mooie omzetcijfers !

Prijs € 136.750,00
Horeca

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.