VOLLEDIG INSTAPKLAAR RESTAURANT OP TOPLIGGING TER OVERNAME IN KNOKKE-HEIST

Vraagprijs € 1,00

Financiële gegevens

Omzet € 1,00
EBITDA € 1,00

Op een prachtige ligging vlak aan het strand in Knokke-Heist bevindt zich dit volledig instapklare restaurant met een sterke commerciële ligging en veel passage. De zaak beschikt over een verzorgde inrichting, een professionele keuken en een ruime capaciteit, waardoor ze tal van mogelijkheden biedt voor een nieuwe uitbater.
Binnen is er plaats voor circa 70 personen, aangevuld met een aangenaam terras met 14 zitplaatsen. De ruime, professioneel ingerichte keuken beschikt over alle nodige voorzieningen. Ook de bar is volledig ingericht en voorzien van onder meer twee tapinstallaties & schuifkoelingen.
De zaak realiseert een hoge omzet. Dankzij de ligging, passage en aanwezige infrastructuur is dit een bijzonder interessante opportuniteit voor wie op zoek is naar een bestaande horecazaak aan de Belgische kust.
De huidige inrichting en infrastructuur lenen zich bovendien uitstekend voor verschillende concepten, zoals een brasserie, restaurant of tearoom. De zaak is door haar praktische indeling en huidige werking eveneens bijzonder geschikt voor uitbating door een koppel.
Een belangrijke troef is dat de zaak volledig vrij van brouwer wordt overgelaten.

TROEVEN

  • Topligging vlak aan het strand in Knokke-Heist
  • Veel passage
  • Volledig instapklaar
  • Circa 70 zitplaatsen binnen
  • 14 zitplaatsen op het terras
  • Ruime professionele keuken
  • Volledig ingerichte bar
  • 7 dagen per week geopend
  • Hoge omzet
  • Geschikt voor verschillende horecaconcepten
  • Ideaal voor uitbating door een koppel
  • Vrij van brouwer

Overnameprijs: op aanvraag
Huurprijs: € 5.000/maand
Voor meer informatie over deze interessante horecazaak en de financiële cijfers, neem contact met ons op.

Locatie
Knokke, West-Vlaanderen
Rechtsvorm
Vennootschap
Type klant
B2C
Vastgoed inbegrepen
Nee
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Meer van deze overnamebemiddelaar

Alle bedrijfsadvertenties
Prachtige, volledig vernieuwde ontbijt- en...
Oudenaarde, Oost-Vlaanderen

Prachtige, volledig vernieuwde ontbijt- en brunchzaak op een toplocatie in het hart van Oudenaarde.Deze hippe en eigentijdse horecazaak is gelegen op de Markt van Oudenaarde en werd in 2025 volledig vernieuwd. De zaak is modern ingericht en kan meteen worden uitgebaat.Binnen beschikt de zaak over 40 zitplaatsen en op het terras is er ruimte voor nog eens 30 gasten. De centrale ligging op de Markt zorgt voor een uitstekende zichtbaarheid en passage.De zaak is ideaal voor een ontbijt- en brunchconcept, maar biedt uiteraard ook mogelijkheden voor koffie, lunch, gebak of een andere horecainvulling.EXTRA TROEF: WOONST BOVEN DE ZAAKBoven de horecazaak bevindt zich bovendien een woonst. Mits renovatie kan deze ruimte worden ingericht als privéwoning.Een interessante mogelijkheid voor een ondernemer die wonen en werken wil combineren op één unieke locatie.TROEVENGelegen op de Markt van OudenaardeVolledig vernieuwd in 2025Hippe en moderne uitstraling40 zitplaatsen binnen30 zitplaatsen op het terrasAirconditioning aanwezigAlarmsysteem aanwezigInstapklare horecazaakIdeaal voor ontbijt & brunchWoonst boven de zaak, mits renovatieMogelijkheid tot combinatie wonen & werkenHuurprijs: €2.000 per maandEEN UNIEKE KANSEen mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een instapklare, moderne horecazaak op een centrale toplocatie, met bovendien de mogelijkheid om boven de zaak een eigen woonst te creëren.Markt van Oudenaarde – een vernieuwde zaak, een sterke locatie en tal van mogelijkheden.Interesse? Neem contact op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.

Prijs € 139.000,00
Horeca
Instapklare en rendabele horecazaak over te nemen op...
Harelbeke, West-Vlaanderen

Op een centrale en goed zichtbare locatie aan het Marktplein van Harelbeke bevindt zich De Living, een instapklare horecazaak die sinds 2022 wordt uitgebaat in een moderne nieuwbouw. De zaak beschikt over een aangename inrichting, veel natuurlijke lichtinval en biedt plaats aan 60 personen binnen, aangevuld met een ruim terras met plaats voor meer dan 60 personen.De volledig ingerichte keuken is voorzien van professionele apparatuur, waaronder inductievuren, een inox dampkap, combi-steamer en voldoende koelvoorzieningen. Daarnaast beschikt de zaak over een ruime koelcel met rechtstreekse toegang vanuit zowel de keuken als de bar. Een grote berging biedt verschillende mogelijkheden en dankzij de aanwezige kelder is er bovendien voldoende extra opslagruimte.De ligging aan het Marktplein zorgt voor een uitstekende zichtbaarheid en passage. Iedere donderdag is het marktdag, waardoor de zaak kan rekenen op extra passage en visibiliteit.Momenteel wordt De Living uitgebaat als restaurant, maar het pand leent zich eveneens uitstekend voor andere horecaconcepten zoals een brasserie, tearoom of lunchzaak.Een bijkomende troef is de mogelijkheid om boven de zaak een appartement te huren voor €780 per maand, wat interessant kan zijn voor wie wonen en werken wil combineren.Huurprijs: €2.700/maand, inclusief btwOvernameprijs: op aanvraagEen mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar een instapklare horecazaak op een centrale locatie met ruime capaciteit en diverse exploitatiemogelijkheden.

Prijs Prijs op aanvraag
Horeca Restaurant

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.