Interieurbureau gespecialiseerd in vastgoedstyling met sterke reputatie en eigen inrichting - Antwerpen (OKT)

Begeleid door Overnamemarkt Vennootschap Diensten
Vraagprijs € 600.000,00
Sectorvoorbeeld

Financiële gegevens

Omzet € 462.000,00
EBITDA € 105.000,00

Gevestigd interieurbureau gespecialiseerd in vastgoedstyling en interieurprojecten. 

De onderneming begeleidt projecten van concept tot uitvoering en focust op de inrichting en styling van koopwoningen, verhuurprojecten, expatwoningen en vakantiewoningen. 

Dankzij een ruime eigen voorraad aan inrichtingselementen kan snel en kwalitatief worden ingespeeld op de behoeften van vastgoedontwikkelaars en investeerders

Sterke punten

  • Sterke marktpositie binnen vastgoedstyling en projectinrichting. 
  • Langdurige relaties met gerenommeerde vastgoedontwikkelaars en professionele klanten. 
  • Beschikt over een zeer uitgebreide eigen voorraad meubilair en decoratie met een geschatte marktwaarde van circa €600.000. 
  • Rendabele onderneming met bewezen winstgevendheid en recurrente opdrachten. 
  • Beperkte personeelsstructuur  waardoor de werking flexibel en schaalbaar blijft. Momenteel zonder personeel, waarbij voor een optimale continuïteit rekening wordt gehouden met de aanwerving of inzet van één medewerker. [
  • Interessante groeimogelijkheden via verdere uitbouw van vastgoedstyling, interieuradvies en samenwerkingen met projectontwikkelaars. 

Potentieel

De onderneming opereert in een nichemarkt met aanhoudende vraag vanuit projectontwikkelaars, investeerders en vastgoedprofessionals. 

Verdere professionalisering van verkoop en operationele ondersteuning biedt ruimte voor omzetgroei. 

Daarnaast kan de aanwezige inrichtingvoorraad worden ingezet voor een verdere uitbreiding van het aantal lopende projecten zonder zware bijkomende investeringen. 

Kerncijfers

  • Omzet 2025: ca. €462.000
  • EBITDA 2025 vóór normalisaties: ca. €105.000
  • Nettowinst 2025: ca. €71.000
  • Waarde van de inrichting- en stylingactiva: ca. €600.000.

     

Bedrijfsvastgoed

De onderneming beschikt niet over eigen bedrijfsvastgoed. Het magazijn wordt gehuurd op een strategische locatie in de Antwerpse regio via een lopende huurovereenkomst. [Eindverslag Homiez | PDF]

Gezocht profiel van de overnemer

Deze opportuniteit is bijzonder geschikt voor:

  • een strategische speler actief in interieurinrichting, vastgoedstyling of projectinrichting;
  • een ondernemer met affiniteit voor interieur, design en vastgoed;
  • een vastgoedprofessional die zijn dienstverlening wil uitbreiden met styling en inrichting;
  • een investeerder die een rendabele activiteit wil combineren met een sterke operationele basis en waardevolle activa. 

Samenvatting: Discrete overname van een gespecialiseerd vastgoedstylingbedrijf met bewezen trackrecord, sterke klantenportefeuille en omvangrijke  voorraad "eigen inrichting"

 

Unieke kenmerken

  • • Sterke marktpositie binnen vastgoedstyling en projectinrichting
  • • Langdurige relaties met gerenommeerde vastgoedontwikkelaars en professionele klanten
  • • Zeer uitgebreide eigen voorraad meubilair en decoratie
Locatie
Antwerpen
Rechtsvorm
Vennootschap
Type klant
B2B, B2C
Vastgoed inbegrepen
Nee
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Begeleid door

Overnamemarkt

Vergelijkbare bedrijfsadvertenties

Alle bedrijfsadvertenties
Maploq – Smart access & verhuurtechnologie ter overname
West-Vlaanderen

Ontwikkelde technologie voor digitale verhuur en toegangscontroleTer overname aangeboden: een ontwikkeld technologieconcept voor digitale verhuur en toegangscontrole, met eigen software, mobiele applicaties, digitale slottechnologie en geregistreerd merk.Het geheel omvat onder meer:geregistreerd Maploq-merk in EU en VK;meerdere bijhorende domeinnamen;ontwikkeld verhuurplatform en beheerdashboard;iOS- en Android-applicaties;broncode;ontwikkelde smart-locktechnologie;bestaande hardware en prototypes;opgebouwde technische knowhow en praktijkervaring.De technologie werd oorspronkelijk ontwikkeld binnen een innovatief deelmobiliteitsconcept en heeft toepassingen binnen verschillende markten waar fysieke assets digitaal verhuurd, gedeeld en toegankelijk gemaakt kunnen worden.Mogelijke toepassingsgebieden: smart mobility, fiets- en materiaalverhuur, recreatie, toerisme, steden & gemeenten, lockers en andere vormen van shared assets.De oorspronkelijke toepassing wordt niet verdergezet. De focus ligt op de overdracht van de onderliggende Maploq-technologie, software en IP aan een partij die deze verder wil ontwikkelen en commercialiseren.GezochtEen strategische koper, technologiebedrijf, softwarebedrijf, IoT-/smart-lockspeler of investeerder die de bestaande basis verder kan ontwikkelen en naar de markt kan brengen.Overname van het geheel geniet de voorkeur.Meer informatie over de beschikbare assets, technische architectuur en ontwikkelingsstatus wordt verstrekt aan geïnteresseerde partijen na een eerste kennismaking.Prijs: bespreekbaar / op aanvraag.

Prijs Prijs op aanvraag
Diensten
2 rendabele magazines met geregistreerde merknaam en...
Olsene, Oost-Vlaanderen

Bent u een liefhebber van high-end lifestyle, heeft u affiniteit met de wereld van auto's / juwelen, en zoekt u een project waarbij passie en winstgevendheid hand in hand gaan? Wij bieden ons 2 periodieke magazines (2 jaarlijks) ter overname aan.Wegens een strategische focus op onze kernactiviteiten zoeken wij een opvolger voor dit  zijproject.Wat krijgt u bij de overname?Beschermde Merknamen: U exploiteert het magazine onder een officieel beschermde naam.Bewezen Inkomstenmodel: Volledig inzicht in de terugkerende advertentie-inkomsten en een database met alle voorgaande adverteerders.Beide magazines bestaan reeds meer dan 10 jaar. Kant-en-klare Media Kit: Inclusief alle tariefkaarten, demografische gegevens van de lezers en commerciële presentaties.Volledige Know-how: Wij dragen alle operationele kennis over — van drukwerkbegeleiding tot connecties.Bestaande Samenwerkingen: Profiteer van het warme netwerk en de lopende partnerships die over de jaren heen zijn opgebouwd.Voor wie is dit ideaal?Dit project is perfect voor een (online) marketeer, een uitgever in spe, of een onderner die:Nieuwe deuren wil openen: Een magazine is de ultieme "ijsbreker" om op hoog niveau connecties te leggen.Periodieke focus zoekt: Met een verschijning van 2 keer per jaar is dit uitstekend te combineren met andere werkzaamheden.Ervaring meebrengt: U begrijpt hoe u een project van concept naar kwalitatief eindproduct leidt.De basis is gelegd, de motor draait. Aan u de taak om het stuur over te nemen en de koers te bepalen.Interesse in het volledige magazine?Bent u klaar om dit magazine verder uit te werken? Neem contact met ons op voor een kennismaking. 

Prijs € 80.000,00
Diensten

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.