Instapklare, rendabele bistro-brasserie voor een duo in regio Turnhout-Kempen
Financiële gegevens
Een supergezellige brasserie met een 40-tal couverts en tuinterras.
De eigenaars startten de bistro-brasserie in 2017. Ze hebben deze piekfijn onderhouden zodat je zonder verpinken morgen kan opendoen. De inrichting is heel warm en toegankelijk: net wat deze zaak nodig heeft.
Binnen beschikt de zaak over circa 40 zitplaatsen, aangevuld met een gezellig tuinterras voor ongeveer even veel personen.
De keuken is zeer functioneel ingericht en uitgerust voor een efficiënte werking. De eigenaar is zelf de chef 😉. Privatieve parkeerplaatsen voor de deur.
Ideaal als je ervan droomt om (samen met je partner?) geld te verdienen met een sterke, persoonlijke horecazaak. Mét smaak en kwaliteitsproducten.
Het betreft een overname van het handelsfonds voor €285.000, gecombineerd met een handelshuurovereenkomst (€1.750 per maand).
- Locatie
- Antwerpen
- Rechtsvorm
- Vennootschap
- Type klant
- B2C
- Vastgoed inbegrepen
- Nee
- Disclaimer
- Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.
Aangeboden door