Binnenspeeltuin met buitenspeeltuin regio Aarschot-Geel

Vraagprijs € 645.000,00

Deze mooie en goed uitgeruste speeltuin ligt in de regio Aarschot-Geel en heeft als groot voordeel dat kinderen er voluit kunnen spelen ongeacht het weer. Bij mooi weer kunnen ze heerlijk buiten spelen met de vele speeltuigen. Bij regenweer kunnen ze binnen spelen in het grote ballenbad / klimrek alsook met diverse elektronische en andere speeltuigen.

De zaak beschikt binnen over zo'n 350 zitplaatsen en buiten over zo'n 120 zitplaatsen. Ideaal voor talrijke kinderfeestjes!

De uitrusting is in prima staat en er zijn de eerste jaren geen belangrijke investeringen nodig.

Naast de eigenaar is er een vaste medewerker aangevuld met jobstudenten.

Het aanbod betreft de exploitatie (handelsfonds) en het ruime vastgoed gelegen in recreatiezone.
Om deze overname / aankoop vastgoed te realiseren moet je minstens €200.000 eigen middelen kunnen investeren.

Wij geven graag meer informatie na het regelen van een geheimhoudingsovereenkomst.

Locatie
Aantal werknemers
1
Type klant
B2C
Vastgoed inbegrepen
Ja
Disclaimer
Overnamemarkt is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Controleer op correctheid en volledigheid.

Meer van deze overnamebemiddelaar

Alle bedrijfsadvertenties

Ontvang onze nieuwsbrief

Laat je e-mailadres achter en blijf op de hoogte van onze nieuwste updates en aanbiedingen. We houden je graag op de hoogte van nieuwe zoekresultaten en relevante informatie.